exkluzivní restaurace, naše hospitality

Mobilní catering, Food Truck nebo Mobile Hospitality je vysoce sofistikované zařízení, které dopraví váš sen o dokonalém cateringu na vámi vybrané místo.

Do čtyř hodin od přistavení na místo je k dispozici plnohodnotná klimatizovaná restaurace, nezávislá na přívodu elektrické energie, vodovodní přípojce a odpadech. S plně vybavenou a funkční kuchyní, vstupní halou a exkluzivní restaurací je HOSPITALITY srovnatelná s mnohem většími ,, kamennými'' restauracemi.

Pro vyšší kapacitu a vychutnání si degustačního menu na čerstvém vzduchu vznikne během další hodiny prostorná venkovní terasa včetně dekorací, doplňků a jemného osvětlení. Catering pro větší společnost i nabídka plnohodnotného menu s obsluhou až pro 80 hostů je nyní plně mobilní.

kongresový sál a školení

Modulární vybavení vnitřního prostoru nabídne kapacitu pro kongresy a školení o kapacitě 40 až 60 účastníků. Multimediální výbava a venkovní zrcadlová úprava oken poskytují kvalitní zázemí pro prezentaci v průběhu celého dne.

Mobilita celého zařízení umožní uspořádat vaše školení nebo konferenci na opravdu netradičních místech. Vlastní kuchyně, výborná káva a catering z čerstvých surovin je samozřejmou součástí vybavení HOSPITALITY. Naše luxusní toalety pak doplní vybavení konference pro maximální pohodlí všech účastníků.

Zážitků z kamenných sálů v šedých městech snad už bylo dostatek.

zázemí pro vaše akce a události

Unikátní projekty na přání našich zákazníků jsou vždy výzvou, které se rádi stavíme čelem. Možnosti využití HOSPITALITY jsou omezeny pouze naší vlastní fantazií.

Zázemí pro hosty u představení / testování nového modelu vašeho vozu, prostor pro VIP klientelu u konání významné sportovní události nebo hudebního festivalu, svatba na oblíbeném místě, slavnostní otevření nové prodejny i představení designové řady vašich produktů jsou několika oblastmi možného využití HOSPITALITY.

zázemí firmy na veletrhu

Vyčnívejte z davu. Namísto plastového stánku můžete realizovat obchodní jednání, firemní prezentace i tradiční přátelské rozhovory s grácií. Dostupnost VIP salónku s koženými sedačkami, minibarem i sadou televizí je navíc ideální výbavou pro soukromé rozhovory s vašimi obchodními partnery.

Prezentační výpočetní technika (počítač, projektor, tiskárna, WI-FI), je samozřejmě dle dohody k dispozici.

Catering Caffé (AH002)

Nabízí kvalitní kuchyňské zázemí pro poskytnutí menšího mobilního cateringu s exkluzivním designem exteriéru i interiéru. Catering Caffé lze také využít přímo pro formu “stánkového prodeje” občerstvení i designové mobilní kavárny pro různě druhy akcí pro veřejnost (festivaly, velké konference, veletrhy atp.)

Catering Caffé je menší alternativou k naší HOSPITALITY. Jako zázemí pro soukromé akce dokáže také nabídnout verzi se zastřešenou, uzavíratelnou terasou o rozměrech 6 x 6 m.

Zařízení si lze pronajmout k vlastnímu využití (podnikání) pro stánkový prodej na krátkodobější události.

luxusní toalety (AH005)

Designové, hygienické a pohodlné zázemí pro akce a události s nedostatečnými kapacitami a kvalitou zázemí sociálního zařízení. Mobilita, nezávislý provoz, čistota, dostatečná kapacita pro akce do 80 osob.

brANDING - PŘIDEJTE KOUSEK SEBE

Dobře zvolený exteriér zvlášť zvýrazní prostornou terasu i štíhlé tělo HOSPITALITY připomínající luxusní jachtu v klidném přístavu. Vnější povrch HOSPITALITY nabízí spoustu místa pro vaši prezentaci (polepy, vlajky). V interiéru pak naopak může vítat video a grafika promítána skrze LCD televizory. Příchozí hosté budou oslněni prostředím, atmosférou, pohodlím a výbornou kuchyní, které jsou pro ně připraveny. 

 

 Catering na kolech - nová dimenze zážitku


 

technická data

AH 001 HOSPITALITY - Montáž a demontáž

montáž: 4-7 hodin  |  demontáž: 3-5 hodiny  |  obsazení: 2-4 osoby

Rozměry systému

výška 4,10 m, délka 15,5 m, šířka 6 m, terasa dle přání - maximálně 20 x 10 m, elektrická přípojka (pokud je k dispozici) 2x 32A

Kapacita

25 - 40 osob (stolování), při využití terasy pak 70 - 80 osob

Výhody systému

  • rychlá montáž a demontáž

  • autonomní provoz (bez nutnosti připojení elektřiny, vody, plynu)

  • realistické náklady (tvoříme společné projekty s benefity pro spokojenost zákazníka)

  • oddělený VIP salonek

  • kvalitní catering na míru a z čerstvých surovin

  • pohotový provoz (kompletní vybavenost)

  • možnost využití stálého zkušeného týmu

  • skvělá image - reprezentativní využití