G (1 of 1)-10.jpg
 

exkluzivní zázemí a mobilní catering

Jednodušší už zajištění reprezentativního občerstvení být nemůže! Za pár hodin si můžete vychutnávat úžasný výhled z prosklených stěn nebo si užívat venkovní posezení. A to vše s profesionální obsluhou a vynikající kuchyní.

 
9_web.jpg

HOSPITALITY je plně vybavená mobilní restaurace o kapacitě až pro 80 hostů. Nabízí klimatizovaný interiér, VIP salónek a exteriérovou terasu. Plného provozu je pak schopná již do 6 hodin od svého příjezdu. Její nezávislost na zdroji elektrické energie či pitné vody pak nabízí možnost k pohoštění vašich hostů i na skutečně netradičních místech.

Stylová a noblesní restaurace je vybavena elegantním a pohodlným nábytkem, interiérovými dekoracemi, dřevěnými podlahami i koberci. V kombinaci s krásným výhledem z prosklených stěn nabízí výjimečné mobilní zázemí. Kombinace neotřelého vzhledu, netradičního prostředí a prvotřídního zázemí vám umožní oslnit elegancí.

 

Podívejte se na videoprezentaci.

 
header3.jpg

firemní  prezentace

Recepce k představení­ nového produktu, nezapomenutelný firemní teambuilding nebo prezentace firemní­ strategie pří­mo ve výrobním areálu? Fantazii se meze nekladou.

soukromé oslavy

Netradiční místa Vám jsou nyní na dosah. Dodejte vaší oslavě originalitu, kterou si zaslouží. Naplánujte si sami místo, hosty a čas vašeho setkání. Věřte že budete mít na co vzpomínat!

eventy i konference

Exkluzivní mobilní zázemí s vlastní kuchyní i soukromým salónkem pro obchodní jednání. Plastovým kójím a párty stanům můžete dát na svých akcích konečně sbohem.

G (1 of 1)-3.jpg