AH001_.jpg

UNIKÁTNÍ VZHLED * AUTONOMNÍ PROVOZ * PLNĚ MOBILNÍ

 
 
 

Oznámení o ukončení činnosti

Dovolujeme si tímto oznámit ukončení činnosti naší společnosti ALMIRO hospitality s.r.o. v oblasti exkluzivní gastronomie a poskytování unikátního zázemí VIP eventů.

Zájemci o bližší informace k prodeji jedinečných technologií a vozového parku naší společnosti se mohou obracet na jednatele společnosti (Ing. Jan Metzl).

Děkujeme našim obchodním partnerům a klientům za spolupráci v uplynulých letech a budeme se těšit na případná budoucí obchodní i soukromá setkání.

Exkluzivní restaurace, jedinečné zážitky a nová dimenze zázemí, takový je náš příběh.

HOSPITALITY je plně vybavené mobilní zařízení o vnitřní kapacitě až 36 a venkovní kapacitě až 80 hostů. Nabízí klimatizovaný interiér (75 m2), VIP salónek i exteriérovou terasu. Plného provozu je schopná do 5 hodin od svého příjezdu. Nezávislost na zdroji elektrické energie a pitné vody umožní pohostit vaše hosty i na skutečně netradičních místech. V kombinaci s krásným výhledem z prosklených stěn a kvalitním vybavením interiéru nabízí výjimečné mobilní zázemí pro širokou paletu nejrůznějších událostí.

Našim cílem je vytvářet exkluzivní zážitky k plné spokojenosti všech klientů. K tomuto nám dopomáhá jedinečné technické vybavení všech našich mobilních zařízení, profesionální přístup našeho týmu i spolupráce s našimi externími partnery.

 

Kontakt

info@almirohospitality.com
tel.: +420 776 573 847

Jednatel
Ing. Jan Metzl
tel: +420 776 573 847
jmetzl@almirohospitality.com

 

ALMIRO Hospitality, s.r.o.
Melantrichova 477/20
Praha 1 - Staré Město 110 00
IČ 05857996 | DIČ CZ05857996

NAŠE REFERENCE

reference.jpg